Вул. Київський шлях 10-В, р-к "Зоряний" офіс 143-144, Бориспіль
Виробнича компанія

пн-пт 9:00-18:00сб-нд 9:00-16:00

(068) 594-53-63(093) 311-45-03(099) 289-68-08  (вайбер телеграм, ватсап)

Вул. Київський шлях 10-В, р-к "Зоряний" офіс 143-144, Бориспіль
Виробнича компанія

пн-пт 9:00-18:00сб-нд 9:00-16:00

(068) 594-53-63(093) 311-45-03(099) 289-68-08  (вайбер телеграм, ватсап)

Про нас

Компанія TM "KARTAS"

Створення компанії ТМ"KARTAS" відноситься до 2000-го року. Саме з цього часу починається і покрокове розвиток. 

Один напрямок вказувало на наступні інші і таким чином через декілька років з Божою допомогою з'явилося кілька напрямків, що підкріплюють одне одного, утворюючи багатовекторну або багатогалузеву компанію TM"KARTAS", яка на сьогоднішній день є виробником і надає ряд послуг.
Незважаючи на нестабільність в нашій країні, а це і фінансова криза, і політична, і військові біди, Господь зберігає наш вид діяльності, людей, які працюють у нас, і наших партнерів. Звичайно, особлива подяка в першу чергу нашим клієнтам, тому що саме завдяки їм ми стаємо потрібними. До тих пір, поки буде попит ми готові невпинно створювати пропозиції.

Ніколи творці TM "KARTAS" не прагнули набрати якомога більше замовлень, а там буде як буде, якось впораємося. Тільки якісна і впорядкована робота дає можливість для позитиву всередині колективу, дає твердість і впевненість в якості своєї роботи, дає можливість розвиватися і залишати після себе гарний настрій у своїх клієнтів, а це репутація нашої компанії.

Тому компанія TM "KARTAS" працює тільки з перевіреними партнерами, використовує в роботі і виробництві тільки якісні сертифіковані матеріали як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Всі матеріали, використовувані нами, екологічно чисті і не містять шкідливих для організму людини добавок.

Звертайтеся не соромтеся.

Там де потрібно підказати - підкажемо,
Там де потрібно попрацювати - виконаємо,
Там де потрібно поборотися з ціною - поборемося!

ТМ"KARTAS" як фахівець світлопрозорих конструкцій.

Офіційний початок остеклень різного роду приміщень ТМ"KARTAS" починає з 2000 року. Слава caless, що спочатку побудували свою роботу з німецькими партнерами ПВХ профілів.
Місія підприємства ТМ"KARTAS" забезпечить тепло та безпеку в приміщеннях, надаючи надійні, довговічні, сучасні конструкції. Надалі прагнення до досконалості форм поєднуються з пошуком найкращих технічних рішень, що ґрунтуються на сучасних технологіях. Що б відповідати їхнім запитам сучасності компанія постійно проводить оновлення парку обладнання та технологій на сучасніші пропоновані ринком. Використання сучасних технологій і обладнання, жорсткі критерії Представлені до якості продукції та послуг, вимагають від персоналу компанії високого професійного рівня підготовки. Розробка та впровадження автоматизованих систем керування технологічними процесами та контролю над ними дає змогу знизити ризик помилок. Постійна та уважна робота з партнерами дає змогу заробляти довіру та похвалу наших клієнтів.
Всі вироби, пропоновані компанією ТМ"KARTAS" "сертифіковані, на них надається 5-річна й 10-річна гарантії.
Величезна подяки нашим клієнтам і партнерам, позаяк завдяки запитаності на ринку світлопрозорих конструкцій і надійній партнерській роботі ми можемо забезпечувати ефективну професійну діяльність.Завжди за співпрацю ТМ"KARTAS"

Наші роботи

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Ексклюзивна ручна робота

Компанія «KARTAS» була заснована в 2005 році, одне з напрямків бренду є виготовлення продукції ексклюзивної ручної роботи, що само по собі забезпечує отримання товару, де зосереджено : надійність, практичність, довговічність, комфорт, дизайнерське майстерність і ряд інших переваг. Рік за роком ми відточуємо "клас" нашої продукції і завдяки цьому, на сьогоднішній день ми міцно стоїмо на ногах, незважаючи на різні коливання на ринку будь-яких видів продукції. 
Постійна співпраця з партнерами дозволяє торговому бренду «KARTAS» забезпечити не повторність моделей і їх дизайну, так як робота відбувається тільки під замовлення, тільки за індивідуальним погодженням з кожним клієнтом. Тому всі моделі торгової марки дуже індивідуальні і не мають аналогів серед інших торгових марок. Для того що б кожен візит у наш інтернет-магазин був яскравим і радісним подією компанія «KARTAS» пропонує оптимальне поєднання ціни і якості, постійно оновлюючи і розширюючи асортимент. 
Придбавши нашу продукцію, клієнт може впевнено порадувати себе, своїх близьких розуміючи, що продукція ручної роботи не може бути дуже масштабна, що зустрічалася людям скрізь і повсюди, а також в масовому продажі. Завдяки нашим клієнтам безперервно відбувається оновлення асортименту, розробляються все нові і нові моделі. 
Кожна модель будь то тапочки, мокасини, чохли, сумочки, шльопанці і т. д. неповторна, так як перед виготовленням кожна дрібниця і в дизайні і в матеріалах обговорюється з замовником. Вся продукція виготовлена з високоякісних матеріалів зарубіжних і вітчизняних виробників, не містить шкідливих або небезпечних складників для здоров'я людини. З цієї причини і відомі бренди і маловідомі не можуть створити нам ні найменшої конкуренції.

 • Читати далі

  Будь-яка людина розуміє, що ручна робота – це вища ступінь якості, де завжди можна пограти і в дизайні і у виборі комплектуючих матеріалів. Якщо Ви особистість і звикли відрізнятися в натовпі, бути яскравими і неповторними настав час для скромних і не дуже скромних пропозицій від торгової марки «KARTAS». Кричущі, зухвалі, смішні, елегантні і ще величезний перелік моделей авторської роботи завжди знаходять свого покупця. Наші товари використовують як в особистому побуті, так і в подарункових варіантах. Подарунок ручної роботи завжди запам'ятовується своєю не повторністю. Тільки у нас Ви зможете придбати продукцію, що не зустрічається щодня, тільки ексклюзивна ручна робота може бути неповторна. Постійні оновлення асортименту і творчий підхід, а також індивідуальна робота з кожним клієнтом поради щодо підбору матеріалу і дизайну забезпечать простоту в нашому інтернет-магазині. Ми працюємо для тих, хто вже сьогодні оцінив і розуміє всю принадність ексклюзивної ручної роботи. З-за того, що кожна модель займає багато часу як у дизайні, так і при виготовленні, бренд «KARTAS» неможливо зустріти в масовому продажі.

  Зробити вибір товару ви зможете на нашому сайті: детальне фото і докладний опис всіх комплектуючих допоможуть вам у виборі.

  Можете заказать так же что-нибудь из собственной фантазии опираясь на комплектующие, представленные на сайте и обозначив это предварительно с отделом продаж. Перед тем как заказывать что либо из нашей продукции желательно связаться по телефонам которые представлены в разделе «Контакты» с нашими специалистами, что бы обсудить или уточнить все что требуется для оформления заказа, так как только после того когда все согласовано: заказ уходит в работу. После того как заказ поставлен в работу, а значит определены сроки, произведена предоплата – менять что либо уже не возможно.

  А взагалі що стосується взуття -це є важлива складова в гардеробі кожної людини, вона обов'язково повинна бути якісною, красивою і зручною. Від цього багато в чому залежить гарний настрій, самопочуття і в цілому здоров'я кожного з нас.

  Шановні відвідувачі та покупці, наші партнери: завжди раді бачити вас на нашому сайті.

  З повагою компанія «KARTAS».